Drukarnia Embe Press Sp. z o.o. to jedna z niewielu firm wyróżniających się wielkimi tradycjami i 30 letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Dzięki parkowi maszynowemu najnowszej generacji, oferuje szeroki zakres usług drukarskich, w technice fleksograficznej i offsetowej.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne wraz z najwyższej jakości maszynami pozwalają umacniać jej pozycję na rynku krajowym, a także w Niemczech, Danii, Węgrzech, Rumunii, Czechach oraz Słowacji. Głównym zakresem produkcji Embe Press w technice flekso jest druk etykiet i opakowań stosowanych na papierach, foliach samoprzylepnych, termokurczliwych (shrink sleeves), BOPP, PET, metalizowanych i transparentnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także zadruk laminatów i produkcję wieczek barierowych PET czy aluminiowych.

Offsetowy park maszynowy zapewnia produkcję etykiet, wszelkich druków akcydensowych czy kalendarzy, zgodnie z najwyższymi normami jakości. Posiadamy profesjonalne studio DTP oraz naświetlarnie CTP. To pozwala nam kompleksowo przygotować produkt od początku do końca.

Gwarantem jakości druku i bezpieczeństwa wyrobu są wdrożenia i certyfikacja standardów ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, BRC Packaging i DPG. Drukarnia Embe Press od wielu lat zdobywa uznanie w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play. W 2012 roku otrzymała Złoty Laur, przyznawany po 9 latach uczestnictwa w programie, a także Złoty Certyfikat Rzetelności. Na wyróżnienie zasługuje tytuł Gazeli Biznesu oraz Wojewódzkiego Lidera Biznesu.

Naszym głównym celem jest stały rozwój oraz nieskazitelny wizerunek, o który starannie dbamy. Jako godny zaufania dostawca usług poligraficznych, skorzystaliśmy z wielu regionalnych i krajowych programów dofinansowań unijnych, dobrze je wykorzystując.

o-nas-img